ARCH PORTFOLIO

TINY COTTAGE

Malá chata na břehu jezera nabízí vše, co od rekreace budete očekávat. Drobná moderní architektura s čistými liniemi do krajiny zapadá. Dominantím prvek chaty je propojení interiéru s exteriérem. Tento zážitek nabízí obě patra. V přízemí se nachází kuchyň s obytným prostorem, koupelna a terasa. V horní části pak otevřená galerie se spacím koutek a úložným prostorem.

Usínání pod hvězdami je zde zaručeno.REKONSTRUKCE BYTU 3+1


REKONSTRUKCE ORDINACE FYZIOTERAPEUTA


REKONSTRUKCE TERASY

stávající stav

návrh


REKONSTRUKCE BYTU 4+KK


NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU

Dům je jednopodlažní s valbobou střechou a zastavěnou plochou 215,2 m2 (+ terasa 13,3 m2).

Ze severní strany se nachází vjezd a vstup do domu, který přímo navazuje na komunikaci. V domě se nachází 1 bytová jednotka o velikosti 4+kk a užitné ploše 178,9 m2.

Na severní stranu jsou v dispozici situovány nepobytové prostory domu

jako je zádveří, garáž, koupelna, kuchyň a dále ložnice. Na jižní stranu potom obývací pokoj a dětské pokoje. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu a velkorysou zahradu.


REKONSTRUKCE PODKROVÍ ŠKOLSKÉHO PORADENSKÉHO PRACOVIŠTĚ


NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU

Rodinný dům je půdorysně řešen jako téměř pravidelný obdelník. Jeho roztažením podél hranice s cestou bylo dosaženo maximálního soukromí - dům sám tvoří bariéru. A naopak jeho otevřením směrem na jihozápad bylo docíleno maximálního využití slunečního světla, což bylo posíleno i velkým prosklením, a docílilo se tak skvělého propojení exteriéru s interiérem.REKONSTRUKCE OBJEKTU CÍRKVE

stávající stav

návrh